Триак BTA41-600B 600В 40А TO-3P для регуляторів потужності STMicroelectronics
Показати оптові ціни
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: MK2860
Менеджер
Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Триак BTA41-600B від STMicroelectronics — це потужний симістор для керування змінним струмом з напругою до 600 В і струмом до 40 А. Має піковий струм до 400 А і чутливість керування 50 мА. Завдяки корпусу TO-3P і високій потужності, цей триак ідеально підходить для регуляторів потужності, мікрохвильових печей, індукційних плит і пральних машин.
Характеристики:
  • Тип: триак (симістор)
  • Напруга (VDRM/VRRM): 600 В
  • Струм (IT(RMS)): 40 А
  • Піковий струм (ITSM): 400 А
  • Чутливість (IGT): 50 мА