Триак BTA16-600B 600В 16А TO-220 ізольований для диммерів і двигунів STMicroelectronics
Показати оптові ціни
  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: MK2863
Менеджер
Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Триак BTA16-600B від STMicroelectronics — це симістор з ізольованим корпусом TO-220, призначений для керування змінним струмом у побутовій та промисловій електроніці. Працює при напрузі до 600 В і струмі до 16 А, з піковим струмом до 160 А. Ідеально підходить для диммерів, обігрівачів, регуляторів навантаження та управління двигунами. Завдяки ізоляції корпусу забезпечує додаткову безпеку при монтажі.
Характеристики:
  • Тип: триак (симістор)
  • Напруга (VDRM): 600 В
  • Струм (IT(RMS)): 16 А
  • Піковий струм (ITSM): 160 А
  • Падіння напруги: ~1.55 В